KONST / Litografier / Serigrafi 7096069
nr 709 6069
Serigrafi
Monogramsignerad, H P 3D, 17x18
Kondition: se baksida för mer information, Franskt galleri
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 18:39:19
100 kr
150 kr